OptiKarta Partner

V GrandOptical nabízíme široké spektrum služeb zahrnující měření zraku,
profesionální poradenství při výběru brýlových obrouček a čoček a další zákaznické služby.

OptiKarta Partner

Pečujte o svůj zrak s GrandOptical

Výhody programu

OptiKarta Partner Vám a Vaší rodině umožňuje prostřednictvím zaměstnavatele využívat odborné péče o zrak u opravdových profesionálů. Vaše oči jsou v moderním pracovním prostředí namáhány a potřebují pravidelnou kvalifikovanou péči. Práce s počítačem, umělé osvětlení, klimatizované místnosti - to všechno představuje pro Váš zrak zátěž. A Vaše oči si zaslouží kvalitní péči!

GrandOptical Vám v rámci zaměstnaneckého programu Partner nabízí ve svých očních optikách kvalifikovanou péči o zrak a také velmi zajímavé slevy na nákup dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo dalšího sortimentu.

OptiKarta Partner

Slevy pro držitele OptiKarty

OptiKarta Partner, kterou Vám poskytl Váš zaměstnavatel, slouží Vám a Vaší rodině. Díky ní můžete využít následující nabídky.

 • Výhody pro zaměstnance vybraných společností
  měření zraku
  zdarma
  dioptrické brýle
  (obruba + brýlové čočky)
  sleva 20 %
  aplikace kontaktních čoček
  zdarma
  Sluneční brýle, kontaktní čočky
  a ostatní sortiment
  sleva 15 %

Uvedené slevy nelze vzájemně kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami.

Požádejte svého zaměstnavatele o zapojení do programu a přesvědčte se o výhodách Vaší nové OptiKarty Partner. Stačí nás kontaktovat na adrese: partner@grandoptical.cz. Pouze v GrandOptical.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.