Prodejce

Náplň práce:

  • aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • poradenství zákazníkům
  • opravy poškozených brýlí
  • administrativní práce spojené s chodem optiky

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání (ideálně v oboru oční optika)
  • komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, zodpovědnost
  • chuť učit se nové věci
  • zkušenost s prodejem výhodou

Nabízíme:

  • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • vzdělávací programy
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, možnost využití MultiSport programu, aj.)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
  • nástup co nejdříve nebo dle dohody
  • zajímavé finanční ohodnocení

Nové kolegy na pozici prodejce hledáme v těchto městech:

  • Jihlava
  • Mladá Boleslav
  • Olomouc
  • Plzeň
  • Praha
  • Zlín

Zaujala Vás tato pozice? Napište nám!

Nahrát životopis

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním zadaných dat dle zásad zákona 101/2000 Sb.

Pět důvodů

proč pracovat v GrandOptical

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu růstu