Váš zrak si zaslouží tu nejlepší péči

Váš zrak
si zaslouží tu
nejlepší péči

Na vyšetření zraku nemusíte k očnímu lékaři.
Zastavte se na pobočce GrandOptical, kde vám naši profesionální optometristé změří
zrak už za 15 minut. Kontrolu tak hravě zvládnete během nákupu nebo obědové pauzy.

Objednejte se na měření

Trápí vás migréna, častá únava, nespavost nebo bolest očí? Pak je velká šance, že trpíte problémy se zrakem – zejména pokud je vám více než 40 let, kdy je téměř jisté, že budete potřebovat brýle nebo kontaktní čočky. Zmíněné příznaky totiž většinou signalizují skrytou zrakovou vadu jako krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus.

Nedostatečné zrakové korekci se však dá snadno předejít pravidelnými kontrolami zraku. Ty jsou doporučené alespoň jednou za dva roky, což ale většina lidí bohužel zanedbává. Ať už kvůli zdlouhavému procesu objednávání a čekání na volný termín u očního lékaře, nebo zkrátka proto, že si oční vadu neuvědomuje.

GrandOptical však nabízí pohodlnou a profesionální alternativu v péči o zrak s využitím nejmodernějších technologií, díky kterým může celé měření trvat klidně jen 15 minut. Kromě kontroly vám samozřejmě pomůžeme s komplexní péčí o zrak – od měření přes výběr brýlí nebo čoček až po doživotní servis

Podle výsledků kontroly vám doporučíme, který způsob korekce zraku je pro vás nejvhodnější. Kvůli dostupnosti optometristy na vybrané prodejně doporučujeme rychlé objednání předem.

Objednat se na měření zraku

Věděli jste, že…

Měření zraku může odhalit také nemoci či deformace, které mohou později způsobit vážné zdravotní problémy, například cukrovku, vysoký krevní tlak a šedý či zelený zákal.

Návštěva očního lékaře? Není potřeba. Zastavte se u optometristy

Nenechte se zmást – oční lékař není zdaleka jediným specialistou na zrak, který vám dokáže poskytnout profesionální péčí. Také u optometristy jste v těch nejlepších možných rukou. Vždy se totiž jedná o odborníka s vysokoškolským vzděláním, nejčastěji lékařským nebo přírodovědeckým. Díky studiu oboru s názvem Optika a optometrie se takový specialista věnuje prakticky jen problematice očí a jejich měření.

U nás jsou vám tito specialisté k dispozici na všech prodejnách, takže se nemusíte zvlášť objednávat k očnímu lékaři, navíc dlouho dopředu. O kontrolu zraku se postaráme my. Případné zdravotní komplikace ovšem dokáže samozřejmě rozpoznat. A pokud dojde ke zjištění vážnějšího onemocnění očí, doporučí optometrista návštěvu odborného lékaře.

Tak neváhejte a objednejte se na měření zraku!

Objednat se k optometristovi
„Zajít si na měření třeba jednou za pět nebo deset let určitě nestačí, zvlášť ve vyšším věku. Vidění se totiž v čase mění, obvykle k horšímu, i když někdy se může zrak zlepšit. V obou případech to ale znamená, že aktuálně nošené brýle nebo čočky nedávají očím takovou podporu, kterou pro ostré vidění potřebují. Typicky se zrak začne zhoršovat po čtyřicítce s tím, jak oslabuje schopnost akomodace, tedy zaostřování.“

Lucie Adámková, odbornice na zrak, GrandOptical

Věděli jste, že…

Spousta lidí si nesprávně myslí, že u lékaře dostane příspěvek na brýle, a proto stále upřednostňuje návštěvu ordinace. Příspěvek ovšem u lékaře nedostanete, proto celý proces návštěvy lékaře v sobě ve skutečnosti žádnou výhodu neskrývá. U našeho optometristy si vyberete přesný termín, měření zraku pak stihnete i během obědové přestávky či mezi nákupy. Ušetřený čas pak můžete využít lepším způsobem.

Jak vše probíhá?

Během rychlé návštěvy optometristy s vámi postupně projdeme následující kroky:

S každým naším zákazníkem nejprve probereme jeho dosavadní zkušenosti s brýlemi nebo čočkami, životní styl a související potřeby i způsob práce.

Následuje orientační test na refraktometru, přístroji k měření dioptrií. Data z přístrojů doplní jemná lidská práce. Takže v další fázi s vámi náš optometrista vyzkouší čočky s různým zakřivením a odlišnými dioptriemi pro dokonale ostré vidění.

Na závěr si s vámi projdeme diagnostiku a řekneme si, jak na tom vaše oči jsou a jaké řešení váš zrak potřebuje. Zároveň vám doporučíme, jestli jsou pro vás lepší čočky nebo brýle a zda je lepší je nosit po celý den, nebo jen v určitých situacích.

Proč je vyšetření zraku důležité?

Mnoho lidí se rozhodne k vyšetření zraku až poté, co jim zhoršené vidění začne komplikovat život. Jenže často si ani neuvědomujeme, že je s naším zrakem něco v nepořádku. Proto je důležité pamatovat na to, že čím dříve se změny ve vidění odhalí, tím snadnější je jejich řešení.

Právě proto doporučujeme návštěvu optometristy alespoň jednou za dva roky. Běžné měření zraku trvá v průměru 15 minut, je zcela bezbolestné a hned na místě dostanete výsledky.

Řídíte? Pak na 50% potřebujete nové brýle

Pokud je při nějaké činnosti dobrý zrak obzvlášť důležitý, je to řízení. Mžourání za volantem vaší pozornosti rozhodně nepřidá a případné přehlédnutí může mít zejména ve vysoké rychlosti fatální následky. A věřte, že mezi řidiči je těch s nedostatečnou péčí o zrak víc než dost.

Jak ukázal průzkum BESIP, skoro polovina českých řidičů by potřebovala jinou korekci zraku, než jakou aktuálně používá. Řešení je přitom jednoduché: navštívit optometristu a nechat si změřit zrak. Nejlépe alespoň jednou za dva roky.

Doporučujeme se proto objednat na měření zraku co nejdříve. Za volantem je potřeba vidět obzvlášť dobře!

Nechat si změřit zrak

Šetřete peníze i čas

Dle výsledku měření zjistíme, jakou korekci zraku potřebujete, a doporučíme vám nejvhodnější možnosti – tedy zda se rozhodnout pro brýle, nebo kontaktní čočky.

Měření zraku je podmíněné dostupností optometristů v jednotlivých v prodejnách, takže se může v každé prodejně a během různých dnů lišit. Doporučujeme proto rychlou telefonickou domluvu s vybranou prodejnou.

Chci si nechat změřit zrak

Těšíme se na vás!

Ať už své oči vytěžujete jakkoliv, na péči o ně je potřeba myslet vždy.
Nemeškejte s péčí o vaše oči a objednejte se na měření zraku v GrandOptical.

Seznam našich prodejen zde

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku