Měření zraku zdarma

Mimořádná akce!

Akce Měření zraku zdarma bez podmínky nákupu platí pouze pro zákazníky, kteří se objednají na měření v termínu od 1. 10. do 31. 10. 2021.

Objednat se na měření zraku

Jak probíhá měření zraku?

Nechat si správně změřit zrak je ta nejzákladnější věc a první krok, když chcete nové brýle nebo čočky. Jak na to, kam jít a jak to probíhá?

Více informací

Pravidla akce

  • Akce se mohou zúčastnit všichni zákazníci, kteří si přijdou do GrandOptical nechat změřit zrak od 1. 10. do 31. 10. 2021. Měření je zcela zdarma a není podmíněno nákupem.
  • V případě, že u zákazníka zjistíme během měření zraku nemoc či nějaký jiný problém, pošleme zákazníka na vyšetření k očnímu lékaři. Každý zákazník obdrží výsledek měření, které si může odnést s sebou a použít jej jako vstupní podklad pro oční vyšetření u lékaře.
  • Dle výsledku měření zjistíme, co zákazník potřebuje pro korekci zraku, a doporučíme, jaké jsou možnosti. Zda se rozhodnout pro brýle či kontaktní čočky.
  • Vždy se snažíme odborně poradit a doporučit to nejvhodnější individuální řešení pro každého zákazníka.
  • Měření zraku je podmíněno dostupností optometristů v jednotlivých v prodejnách a může se v každé prodejně a každý den lišit. Optometristé nejsou ve všech prodejnách k dispozici po celou otevírací dobu.
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací. Souhlasím