Sleva na brýlová skla

Využijte nyní skvělé nabídky a kupte si brýle se slevou na skla na čtení nebo do dálky. Platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí v našem e-shopu.
Pouze online

Obchodní podmínky

Charakteristika akce:

Po dobu trvání akce poskytujeme zákazníkům slevu 20 % na skla na čtení nebo na blízko.

 

Doba trvání akce: od 16. 2. 2023 do odvolání

 

Další pravidla akce:

·        Akce se mohou zúčastnit všichni zákazníci, kteří si objednají nebo uskuteční v e-shopu GrandOptical nákup ve stanoveném termínu.

·        Uvedenou slevu a zvýhodněnou cenu brýlových čoček lze poskytnout pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí (dioptrická obruba + brýlové čočky).

·        Sleva bude poskytnuta z ceny brýlových čoček včetně jakýchkoliv povrchových úprav.

·        Nárok na slevu nelze uplatňovat zpětně na již uzavřené obchodní smlouvy (objednávky) a slevu nelze přenést na jinou skupinu výrobků.

·        Slevu nelze rozdělit na části, nelze ji vyměnit za hotovost a z její hodnoty nelze vracet v hotovosti.

·        Tuto promo akci není možné kombinovat s jinými akčními nabídkami nebo trvalými slevami.

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku