Kontaktní čočky iWearVyberte si ze široké nabídky exkluzivních kontaktních čoček iWear, které jsou dostupné exkluzivně pouze v GrandOptical. O všech níže uvedených produktech a mnoha dalších se můžete poradit v kterékoliv prodejně GrandOptical, kde vám naši odborníci rádi pomohou.


Pomůžeme vám najít nejvhodnější kontaktní čočky, které budou ideální volbou pro váš životní styl


iWear Fresh

Denní kontaktní čočky iWear Fresh jsou vhodné pro ty, kteří nosí rádi brýle, ale občas se chtějí ukázat ve společnosti i bez nich.


iWear Harmony

Mají-li kontaktní čočky nahradit vaše brýle pouze příležitostně (dovolená, sport), doporučujeme iWear Harmony, které poskytují ten nejvyšší stupeň komfortu a mohou též plnit záložní funkci.


iWear Oxygen

Pokud hledáte moderní technologie, váš životní rytmus vyžaduje pružnost a nechcete mít stále pocit, že máte v očích kontaktní čočky, doporučujeme silikon-hydrogelové kontaktní čočky iWear Oxygen. S těmito kontaktními čočkami můžete i odpočívat a spát.


iWear Oxygen Relax

Tato kontaktní čočka značky iWear zajišťuje pohodlné a komfortní vidění díky optické zóně speciálně vyvinuté pro potřeby digitálního světa. Doporučujeme těm, kteří tráví hodně času u počítače nebo jiných digitálních zařízení, jako jsou tablety, notebooky nebo mobilní telefony. Dlouhodobé zaměření zraku na digitální zařízení způsobuje zrakovou únavu či jiné obtíže. Vlivem snížené frekvence mrkání dochází také často ke zhoršení kvality slzného filmu, čímž oči vysychají, jsou zarudlé a pálí.


iWear Hydro

Hledáte kvalitní kontaktní čočky pro každodenní používání, které budou zároveň za výhodnou cenu? Chcete je nosit 10 až 12 hodin denně? Pak jsou iWear Hydro ideální volbou. Nejsou však vhodné ke spaní.


iWear Light

Dosud jste nenosili kontaktní čočky a nevíte, zda si na ně dlouhodobě zvyknete a zda plně nahradí vaše dioptrické brýle? Hledáte optimální řešení za přijatelnou cenu? Pak jsou nejvhodnějším produktem iWear Light, které ocení především začátečníci s pravidelným životním stylem. Jejich používání by nemělo překročit 8 hodin denně.Roztoky na kontaktní čočky

V GrandOptical nabízíme nejen široký sortiment různých druhů kontaktních čoček, ale také roztoky, které jsou nezbytnou součástí péče o kontaktní čočky.

Nejmodernějším řešením jsou roztoky rozpouštějící bílkoviny, díky čemuž je péče o kontaktní čočky jednodušší než dříve.
V souvislosti s tím je nutné zmínit jednodenní kontaktní čočky, u nichž není potřeba používat žádné roztoky nebo tablety na rozpouštění bílkovin. U dlouhodobějších kontaktních čoček (30denní) je nutná patřičná péče.Typy kontaktních čoček

 

Denní kontaktní čočky

Denní čočky jsou výhodné především pro příležitostné nošení nebo pro ty, kteří chtějí minimalizovat zdravotní rizika. Denní kontaktní čočky jsou ideální pro sportovce, na večírky či na dovolenou.


14 denní kontaktní čočky

14denní čočky se hodí pro dlouhodobější nošení nebo v kombinaci s jednodenními čočkami. Své uplatnění nachází tento typ kontaktních čoček například v souvislosti s letními či zimními dovolenými.


Měsíční kontaktní čočky

Tento typ kontaktních čoček je využíván především těmi, pro něž jsou kontaktní čočky hlavním korekčním prostředkem. Měsíční kontaktní čočky vám dodají bezstarostný pocit volnosti. Je však nutné nezapomínat, že z hlediska minimalizace zdravotních komplikací je zapotřebí dodržovat správný režim nošení (5 dny nosit a 2 dny nenosit).


Měsíční kontaktní čočky pro kontinuální nošení

Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří si chtějí při jejich užívání i zdřímnout. Vhodné jsou například na dlouhé cesty (s výjimkou letadla, kde by se neměly kontaktní čočky vůbec užívat) nebo v případě cest, kde nejsou vhodné podmínky pro pravidelnou údržbu a řádné užívání kontaktních čoček.


Pokračujte ve čtení:

Vyberte si čočky podle životního stylu

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku