TRENDY JARA A LÉTA 2022: NAPLNO MEZI LIDI

Tenhle trend jako by říkal, že po dlouhém zajetí je tu konečně prostor se naplno projevit a vyrazit si užít skvělou party. Chce oslavovat a užívat si uznání od ostatních za parádní oblečení a doplňky. Nebojí se být maximalistický.


V základu staví na bujarém a hravém pohledu na ultra okouzlující vzhled sedmdesátých let, který byl plný radosti, ozdob, lesku a jiskry. Ať už jde o bohaté zdobení kamínky, zlaté doplňky, saténové prvky, hru s opačným používáním typicky mužských a ženských atributů, přehnaně vystylované vlasy a make-up.


Brýle s masivními tvary inspirovanými sedmou dekádou 20. století pracují se strhujícími a přepychovými acetáty. Najdete tu třpytivé a duhové barvy, stejně jako bohatě mramorované a vícebarevné rámečky. V novém pojetí tu jsou i „pilotky“ – tedy letecké brýle, které si výrazně zahrály třeba ve filmu Top Gun, a to pro lidi obou pohlaví. Tyhle brýle téměř automaticky vyvolávají představu jihu plného slunce a energie. Také lesklé žluté zlato nebo bronz zprostředkovávají každodenní přitažlivost tohoto trendu.

Klíčové barvy jsou sytá tmavozelená, fialová a oranžová, které doplňuje jemná pastelová fialová.

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku