TRENDY PRO LETOŠNÍ LÉTO: Euforické mládí

 

Čočky těchto slunečních brýlí jsou vykreslené v duhových barvách, od růžové přes šeříkovou až po modrou a oranžovou. Jako byste se ocitli uprostřed nadšených a skvěle se bavících mladých lidí někde v hudebním klubu uprostřed devadesátých let. 

 

 

A podobné je to s obroučkami. Výrazné a nepřehlédnutelné barvy v kombinaci s prohnutým tvarem, ale také „oversized“ styl a poloviční rám. Tyhle brýle jsou určeny pro aktivní životní styl plný energie a pohybu.

Zkuste tenhle styl a nebudete litovat, tyhle brýle jsou o toku energie. Ať už tomu budete říkat euforie, nebo ještě lépe „optimistický realismus“. Každopádně jsou to brýle, kterými můžete vyjádřit, kým opravdu jste.

 

 

Tenhle styl si právem říká o pozornost kombinací mladistvého stylu, který tu byl, toho, který tu je a toho, který teprve přijde. Ať už brýle nosíte na ulici, v klubu nebo v kanceláři, lidé vás v nich nepřehlédnou.

 

 

Oslovil vás styl euforického mládí? Podívejte se na konkrétní kousky v našem eshopu, třeba na tyhle výrazné pánské brýle. 

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku