STYLY PODZIMU A ZIMY 21/22: LUXUS VE STYLU „GYPSET“


Možná slyšíte slovo „gypset“ poprvé. Zaslouží si krátké vysvětlení. Je to složenina dvou anglických termínů, a to „gypsy“ (ve smyslu svobodného kočujícího člověka) a „jetset“ (bohatí a dobře oblečení mladí lidé, kteří rádi cestují a užívají si).

Je to styl ovlivněný světoběžnickou elitou, s bohémským nádechem a se sympatií k luxusu, který není potřeba schovávat. Zemité tóny, oblost, pohodlí a elegantní propracovanost jsou klíčové. K tomu pak přichází módní prvky v jemných zdobných detailech a špičková povrchová úprava.

U těchto brýlí se objevují přechody v teplých tónech a růžových barvách na oblých tvarech, jemně pokroucený kov jako obrys, fazetové sklo napodobující šperk a velké vlnité siluety. Ultra velké tvary se zaoblenými hranami, nepravidelné kulaté tvary, dvojitý drátěný rám. Typické pro tento styl jsou odstíny hnědé, bílá a jemná pastelová fialová.

Představte si luxusní, přesto klidné, náměstí plné světla v příjemném odstínu. A na něm vy s šálkem espressa či míchaným drinkem. Vítejte se světě Gypset Luxe.

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku