TRENDY PRO LETOŠNÍ LÉTO: Euforické mládí

TRENDY PRO LETOŠNÍ LÉTO: Euforické mládí

Čočky těchto slunečních brýlí jsou vykreslené v duhových barvách, od růžové přes šeříkovou až po modrou a oranžovou. Jako byste se ocitli uprostřed nadšených a skvěle se bavících mladých lidí někde v hudebním klubu uprostřed devadesátých let. 

euforické mládí

A podobné je to s obroučkami. Výrazné a nepřehlédnutelné barvy v kombinaci s prohnutým tvarem, ale také „oversized“ styl a poloviční rám. Tyhle brýle jsou určeny pro aktivní životní styl plný energie a pohybu.

Zkuste tenhle styl a nebudete litovat, tyhle brýle jsou o toku energie. Ať už tomu budete říkat euforie, nebo ještě lépe „optimistický realismus“. Každopádně jsou to brýle, kterými můžete vyjádřit, kým opravdu jste.

Tenhle styl si právem říká o pozornost kombinací mladistvého stylu, který tu byl, toho, který tu je a toho, který teprve přijde. Ať už brýle nosíte na ulici, v klubu nebo v kanceláři, lidé vás v nich nepřehlédnou.

Oslovil vás styl euforického mládí? Podívejte se na konkrétní kousky v našem eshopu, třeba na tyhle výrazné pánské brýle

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací. Souhlasím