Multifokální brýle

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo, kdybyste s jedněmi brýlemi nebo kontaktními čočkami viděli dokonale ostře vše kolem vás, bez ohledu na vzdálenost? Kdybyste nemuseli brýle střídat při usedání za volant, nebo je věčně sundávat a nasazovat při práci v kanceláři?

S multifokálními brýlemi se vám to splní.


Tak nač ještě čekat?

Hlavní věcí je multifokální čočka (označuje se také jako progresivní), která má velké množství ohnisek. Je na míru vyráběná chytrým strojem, který ji skládá z tisíců miniaturních pixelů. Čočka má zóny pro jednotlivé oblasti pohledu: horní, když se díváte třeba na číslo přijíždějící tramvaje, středovou pro věci vblízkém okolí a dolní pro čtení knihy či obrazovky mobilu. Přechod mezi zónami je plynulý a zvenčí nerozpoznatelný díky zcela hladkému sklu. Plynulý je i obraz v pohybu, což oceníte zejména v autě.Individuální přizpůsobení vašim očím

Změření zraku

Prvním krokem je přesné změření vašeho zraku u našich zkušených optometristů. Změří nejen jakou podporu vaše oči potřebují, ale také jak jsou od sebe daleko či jaké zakřivení má rohovka. Spolu stím zmapují i váš životní styl, potřeby a obvyklé trávení volného času. To vše je důležité k tomu, aby vám multifokální brýle nebo kontaktní čočky sedly jako ulité.


Zhodnocení výsledků

Na základě měření získáte přesné údaje o svých očích. V GrandOptical se tak od optometristy dozvíte nejen velikost dioptrií, ale součástí procesu je i tzv. binokulární vyšetření. To vám zajistí nejen ostré, ale i komfortní vidění. Pokud má optometrista jakékoli podezření na zdravotní komplikaci, doporučí vám návštěvu očního lékaře.


Sortiment

Každý člověk je jiný a má proto jiná přání a potřeby. Tomu odpovídá i šíře nabídky modelů multifokálních skel a kontaktních čoček, znichž si můžete v GrandOptical vybrat.


Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku