Podívejte se na módní trendy v optice! Co nás čeká příští rok?

 

Softly Vintage – jaro na Champs-Elysées

Představte si procházku jarní Paříží, kde korzují ty nejelegantnější páry světa, a kde ulice voní čerstvými dortíky a kávou. To vše evokuje trend, kterému říkáme softly vintage. Slovem Vintage se původně označovala kvalitní, ročníková vína a brýle z této rodiny nám svou elegancí právě taková vína připomínají. Lehké pastelové barvy, oversized obroučky, geometrické tvary, to vše dodá jemný, inteligentní, a elegantní sedmdesátkový vzhled. Na prodejnách GrandOptical se ptejte na značky SENSAYA, HERITAGE, NEBO CHLOÉ!

 

 

Vibrant Dusk – každý den je karneval!

Inspirovaný Rio de Janeirem, jeho nočním životem a zářivými barvami je tady trend, kterému říkáme Vibrant Dusk – Oslnivý Soumrak. Pokud se nebojíte vyčnívat a dělá vám radost, když se za vámi v klubu někdo otočí, brýle z této rodiny budou přesně pro vás. Zvířecí vzory, metalické barvy, jasné linky. Odvážné, sexy, a cool, taková jsou přídavná jména těchto obrouček. Ptejte se na značky UNOFFICIAL, SAINT – LAURENT, HERITAGE

 

 

Dear Earth – minimalismus a ekologie Amsterodamu

Dear Earth se dá přeložit jako Milovaná Země a trend, či spíše filozofie, kterou jsme tak nazvali, tomu také odpovídá. Ekologické materiály jako dřevo nebo recyklovaný plast dělají z těchto brýlí mnohem víc, než jen módní doplněk. Právě Amsterodam, coby mladé, ekologicky smýšlející město, nám tento trend připomíná nejvíc. Brýle z kategorie Dear Earth jsou tady pro všechny, kteří si cítí, že chtějí nejen dobře vypadat, ale také se přitom chovat zodpovědně k planetě Zemi. Ptejte se na značky DbyD!

 


Bold Iconics – sebevědomí z Wall Streetu

Tmavé barvy, jednoznačné linky, odvaha, sebevědomí a jasný názor. Takový je čtvrtý trend, který jsme nazvali Bold Iconics. Tento styl připomíná New York se vším, co k němu patří: dravost, úspěch, skvěle padnoucí obleky, ale také umění a elegance. Pokud se takových slov nebojíte, Bold Iconics je styl přímo pro vás! Hledejte značky UNOFFICIAL, SENSAYA, GUCCI!

 

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku