STYLY PODZIMU A ZIMY 21/22: TAJNÉ SPOLEČENSTVÍ

Tenhle podzimní styl je výrazně inspirovaný barokem a jeho pozitivní a hravou náladou, ovšem v odvážné kombinaci s neméně veselými osmdesátými lety. Je zdobný a lehce provokativní. Styl brýlí pro lidi, kteří se cítí mladí, rádi se baví s ostatními a nebojí se být v centru dění a pozornosti.

Pro tenhle design jsou typické plné, syté barvy – fialová, tmavě modrá, oranžová a šedá, často pracuje s přechody od černé k dalším barvám. A to v kombinacích, které byste možná nečekali. Co byste řekli na vícebarevný želví vzor nebo potisk podobný kůži divoké šelmy?

Obrysy těchto brýlí mohou připomínat neoklasicistní detaily výrazných šperků s odvážnými proporcemi, vyztužené závěsy s leštěným zlatem a barevnými drahokamy. Podoba zkosených motýlích křídel, protáhlých kočičích očí nebo obdélníkové brýle s fazetami a řezem s ostrými úhly. Mužům jsou věnovány odvážné velké tvary: odlehčené kovové rámy s obdélníkovými a čtvercovými profily a se zesílenými detaily obočí. Dámy naopak potěší, že pro ně připraven lehce koketní styl inspirovaný výše zmíněnými živými tvory, jako jsou motýli a kočky.

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku