Jaké nás čekají trendy u slunečních brýlí v sezoně podzim 22 - zima 23?


Zajímají vás poslední módní trendy pro letošní podzim a zimu? Pak se určitě podívejte na čtyři nejzásadnější styly slunečních brýlí. Je vám bližší inspirace krásami přírody, jemný romantický styl, futuristický a odvážný design ve stylu Matrixu nebo snad preferujete sportovní vzhled navazující na 80. léta?

Kouzlo divokosti

Ponořte se do okouzlující nálady, která oslovuje všechny smysly, a přitom si ponechává krásu jednoduchosti. Pohodlí, lehkost a zdobnost tu jdou ruku v ruce. Smysl pro hravost sexy nadsázku je klíč ke všemu. Tenhle styl přináší moderní, a tak trochu podvratné, pojetí toho, jak dát najevo smyslnost a současně mít věci zcela pod kontrolou. Najdete zde nádech přelomu milénia s jeho vášní pro velké značky v kombinaci s vkusem 70. let.

Vše je hyper. Hyper leské nebo raději hyper matné? Tvary zamotaných strun i nečekaně vyseklé úhly, výrazné detaily a boty na extrémně vysokých podpatcích. Reference jsou ke jménům jako je I.AM.GIA, Akna, Dion Lee, Knwls, či @lifeofboheme.

Nadpřirozené textury, teplá hnědá a jantarová barva doplněné občas růžovou či  šedomodrou, překvapivé tvary a ultra lesklý vzhled s výrazně laděnými tóny.

 


Remixovaná romance

Tenhle styl vyvolává hřejivý a zklidňující pocit. Přichází s jemnými retro tématy, která jako by byla aktualizacemi designu 70. a 90. let

Klasické prvky se nostalgicky vracejí k myšlence útěku od všeho shonu. Je to oslava minulosti moderním způsobem. Možná i návrat lidí do širého prostoru venkovní přírody, který do značné míry byl reakcí na pandemii Covid, přinesl velký zájem lidí o tento romantizující styl. Kombinace všech těchto prvků tvoří ideový základ stylu Remixované romance.

Smíchání venkovního oblečení do přírody a jemně historických detailů přináší příjemný streetstyle vzhled. Nechybí inspirace květinovými vzory typickými pro 70. léta, péřovkami, turistickými batohy a trekovými botami. To vše v pastelových retro barvách jako je béžová, světle červená a jemná modrá.

Módní reference směřuje ke značkám jako Kenzo, Gucci x North Face, MSGM.

 


O stupeň výš

Tento inovovaný pohled na sportovní streetwear má nepopiratelně v sobě něco ze stylu 80. let. Je spojený estetikou videoher a prvních prvků digitálního světa. Má sílu oslovovat lidi z Gen Z a chce odrážet jejich nekonvenční a svérázné pojetí vlastní osobnosti – ať už v reálném světě, nebo v metaversu s jejich virtuálními avatary.

Základem je jasné a ostré vymezení barevných ploch. Sportovní prvky jako polokošile, baseballové čepice a teplákové soupravy jsou stavebními kameny, jež doplňují výrazné individuální prvky. Ke stylu patří i digitální potisky, tvary a barvy.

Módní reference je silně sportovní, Li Ning, Lacoste, A-Cold-Wall, Y-Project.

Je to nekonvenční a svérázný styl inspirovaný 80. léty s jejich sportovní i volnočasovou módou, hudbou a videohrami. Barvy jsou syté a výrazné – odstíny stříbrné hrají se silně tmavě zelenou a červenou.
Zpátky do budoucnosti

Tento velmi aktivní trend je založen na vizi budoucnosti, jak si ji lidé představovali v 90. letech. Zkuste smíchat Matrix, Y2K (tedy paniku spojenou s fungováním IT systémů po přelomu tisíciletí), funkčnost sportovního oblečení a cool styl pro volný čas.  

Hlavní atributy jsou hladké povrchy a ultra lesk. Nechybí ani důraz na detaily, který jako by se podobal důmyslným přístrojům a technickým návrhům. To vše přizpůsobené individualitě svého nositele. Typické barvy jsou černá, bílá a stupně šedivé či stříbrné. Nejbližší značky tomuto stylu jsou Balenciaga, Vêtements a Off-White.Pokračujte ve čtení

Jaké brýle se hodí pro můj tvar obličeje?


Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku